wypożyczam packraft Amundsen z pokładem

  • Producent: Pinpack
  • Waga: 5.5 kg
  • Dostępność: Na stanie Na stanie
  • szt.
  • 150,00 zł

Jeśli zastanawiasz się czy packrafting jest dla ciebie i nie wiesz czy po zakupie nie będziesz rozczarowany, bo na przykład okaże się, że korzystać będziesz ze sprzętu raz w roku, zapraszamy do naszej wypożyczalni. Dzięki takiej możliwości sprawdzisz czy ten sposób podróżowania i spędzania czasu jest dla ciebie.

Oferujemy wynajem kompletnego sprzętu do packraftingu. Nie musisz kupować sprzętu żeby świetnie bawić się przez weekend! Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać ci packraft i akcesoria do twoich potrzeb. Jeśli wahasz się przed zakupem, który model wybrać umów się z nami, a będziesz mógł wypróbować sprzęt na miejscu lub wypożyczyć go aby przetestować interesujący cię model!

Sprzęt możesz zamówić na wybrany przez siebie weekend. Wysyłamy go w środę tak by trafił do ciebie kolejnego dnia, natomiast o odesłanie prosimy w poniedziałek. Odeślij sprzęt na nasz adres:

Pinpack Packrafting, 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Polna 26.

Koszt takiego wypożyczenia wynosi 150 zł. W skład zestawu wchodzi packraft (ponton), wiosła oraz kamizelka asekuracyjna (ewentualnie kask jeśli chcesz korzystać z packraftów na białej wodzie). Do zestawu należy jeszcze doliczyć koszt wysyłki kurierem.

Jeżeli sprzęt ci się spodoba i do miesiąca od wypożyczenia zakupisz u nas nowy packraft to cena zostanie pomniejszona o kwotę wypożyczenia.

PRZED ZAKUPEM USŁUGI PROSIMY O MAILA Z PYTANIEM O DOSTĘPNOŚĆ SPRZĘTU - wyślij nam w mailu informację o terminie na jaki interesuje cię rezerwacja, rodzaju packraftu (otwarty, z pokładem, jaki kolor), rozmiarze kamizelki.