wypożyczam packraft Compact z pokładem

  • Producent: Pinpack
  • Waga: 3.5 kg
  • Dostępność: Na stanie Na stanie
  • szt.
  • 150,00 zł

Jeśli zastanawiasz się czy packrafting jest dla ciebie i nie wiesz czy po zakupie nie będziesz rozczarowany, bo na przykład okaże się, że korzystać będziesz ze sprzętu raz w roku, zapraszamy do naszej wypożyczalni. Dzięki takiej możliwości sprawdzisz czy ten sposób podróżowania i spędzania czasu jest dla ciebie.

Oferujemy wynajem kompletnego sprzętu do packraftingu. Nie musisz kupować sprzętu żeby świetnie bawić się przez weekend! Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać ci packraft i akcesoria do twoich potrzeb. Jeśli wahasz się przed zakupem, który model wybrać umów się z nami, a będziesz mógł wypróbować sprzęt na miejscu lub wypożyczyć go aby przetestować interesujący cię model!

Sprzęt możesz zamówić na wybrany przez siebie weekend. Wysyłamy go we wtorek tak by trafił do ciebie kolejnego dnia, natomiast o odesłanie prosimy w poniedziałek. Odeślij sprzęt na nasz adres:

Pinpack Packrafting, 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Polna 26.

Koszt takiego wypożyczenia wynosi 150 zł. W skład zestawu wchodzi packraft (ponton), wiosła oraz kamizelka asekuracyjna (ewentualnie kask jeśli chcesz korzystać z packraftów na białej wodzie). Do zestawu należy jeszcze doliczyć koszt wysyłki kurierem.

Jeżeli sprzęt ci się spodoba i do miesiąca od wypożyczenia zakupisz u nas nowy packraft to cena zostanie pomniejszona o kwotę wypożyczenia.

PRZED ZAKUPEM USŁUGI PROSIMY O MAILA Z PYTANIEM O DOSTĘPNOŚĆ SPRZĘTU - wyślij nam w mailu informację o terminie na jaki interesuje cię rezerwacja, rodzaju packraftu (otwarty, z pokładem, jaki kolor), rozmiarze kamizelki.